sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

Wiosna już na całego, a nim się spostrzeżesz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już pomysł na przeżycie pamiętnych i szczęśliwych wakacji, o których długo będziesz opowiadać swoim kolegom i rodzinie? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjną propozycję.

Co roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość spotów reklamowych dotyczących spędzenia wczasów za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to jedynie trzy z wielu kierunków turystycznych, które przypisane są do najczęściej wybieranych przez Polaków. Ludzie przeważnie tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu można przyznać że mają rację. Jednakże same warunki atmosferyczne to nie wszystko.
molo w Sopocie
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Nie zawsze dobrze jest kierować się tym czynnikiem, który zdecyduje za nas gdzie chcemy się wybrać.Co prawda w Polsce nigdy nie możemy przewidzieć tego, jaka aura będzie w lipcu bądź w sierpniu na Pomorzu, jednak wspólnie mówimy: wczasy w Sopocie to idealny wybór na lato 2014! Tego roku władze Sopotu stworzą całą masę fantastycznych atrakcji mających skusić turystów i zagwarantować im dobrąrozrywkę.

Jeśli masz chęć zdobyć bardziej dokładne informacje na omawiany tutaj temat, to przeczytaj przykłady (http://film-fiction.com/), które najnormalniej w świecie Cię pochłoną.Liczne koncerty, festiwale, noce kabaretoweczy spotkania z gwiazdami znanymi z telewizji to jedynie garstka propozycji na spędzenie pamiętnych chwil w Sopocie. Poza wydarzeniami kulturowymi, rządzący zapewniają, że na plażach zostaną zorganizowane specjalnie wyposażone wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego do korzystania w wodzie i na plaży. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zagrać mecz w siatkówkę, skorzystasz z jednego z kilku wyznaczonych boisk. Czujesz, że łakniesz trochę adrenaliny? Wypożycz skuter (kufry do skutera) wodny lub wskocz na znany ponton nazywany „bananem” i pozwól by prowadzący łódź motorową sterował w szalonym tempie, pełnym nieoczekiwanych zwrotów czy też nagłego przyspieszania i hamowania.Sopot
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Preferujesz coś bardziej bezpiecznego? Postaw sobie rejs statkiem w pobliżu brzegu morza bałtyckiego. Kiedy zgłodniejesz, zamów sobie i swoim bliskim gorącą kiełbaskę z grilla i chłodne piwko, które schłodzi was w ten gorący, letni dzień. Jeśli chcesz wiedzieć trochę więcej, koniecznie sprawdź treść na tej stronie.

Jeśli do tej pory nie zapadła decyzja odnośnie twoich wczasów, w tym momencie już wiesz co wybrać – wczasy w Sopocie!