sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

Wiosna już na całego, a nim się spostrzeżesz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już pomysł na przeżycie pamiętnych i szczęśliwych wakacji, o których długo będziesz opowiadać swoim kolegom i rodzinie? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla ciebie atrakcyjną propozycję.

Co roku widzisz i słyszysz niezliczoną ilość spotów reklamowych dotyczących spędzenia wczasów za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to jedynie trzy z wielu kierunków turystycznych, które przypisane są do najczęściej wybieranych przez Polaków. Ludzie przeważnie tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu można przyznać że mają rację. Jednakże same warunki atmosferyczne to nie wszystko.
molo w Sopocie
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Nie zawsze dobrze jest kierować się tym czynnikiem, który zdecyduje za nas gdzie chcemy się wybrać.Co prawda w Polsce nigdy nie możemy przewidzieć tego, jaka aura będzie w lipcu bądź w sierpniu na Pomorzu, jednak wspólnie mówimy: wczasy w Sopocie to idealny wybór na lato 2014! Tego roku władze Sopotu stworzą całą masę fantastycznych atrakcji mających skusić turystów i zagwarantować im dobrąrozrywkę.

Liczne koncerty, festiwale, noce kabaretoweczy spotkania z gwiazdami znanymi z telewizji to jedynie garstka propozycji na spędzenie pamiętnych chwil w Sopocie. Poza wydarzeniami kulturowymi, rządzący zapewniają, że na plażach zostaną zorganizowane specjalnie wyposażone wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego do korzystania w wodzie i na plaży. Jeśli zdecydujesz, że chcesz zagrać mecz w siatkówkę, skorzystasz z jednego z kilku wyznaczonych boisk.

Hej, spójrz na stronę!, to niesamowite, że znowu tak szybko dodali tam coś aż tak ciekawego, trzeba to koniecznie zobaczyć!

Czujesz, że łakniesz trochę adrenaliny? Wypożycz skuter wodny lub wskocz na znany ponton nazywany „bananem” i pozwól by prowadzący łódź motorową sterował w szalonym tempie, pełnym nieoczekiwanych zwrotów czy też nagłego przyspieszania i hamowania.Sopot
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Preferujesz coś bardziej bezpiecznego? Postaw sobie rejs statkiem w pobliżu brzegu morza bałtyckiego. Kiedy zgłodniejesz, zamów sobie i swoim bliskim gorącą kiełbaskę z grilla i chłodne piwko, które schłodzi was w ten gorący, letni dzień. Jeśli chcesz wiedzieć trochę więcej, koniecznie sprawdź treść na tej stronie.

Jeśli do tej pory nie zapadła decyzja odnośnie twoich wczasów, w tym momencie już wiesz co wybrać – wczasy w Sopocie!