sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Wszyscy wspominamy bale karnawałowe w przedszkolu - każda koleżanka chciała być księżniczką. Na szczęście dziś wyobraźnia dorosłych kobiet jest większa

Jeżeli idziemy na przyjęcie karnawałowe lub samodzielnie wraz z paczką kolegów organizujemy imprezę w domu - należy kupić przebrania na karnawał.
Dawniej, jeszcze w czasach komunizmu, nasze rodzicielki były zmuszone wykazać się niesamowitą kreatywnością i stworzyć dla nas strój w domu, gdyż nie było możliwości, aby nabyć kostium w sklepie. Dziś przebrania na karnawał można już nabyć albo wynająć bez żadnych problemów.


crowdfunding
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach możliwości jest więcej aniżeli zaledwie strój księżniczki dla dziewczynki lub strój rycerza dla chłopca. Nawet stroje dla dorosłych są fantastyczne i często zaskakują wszystkich wokół. A wszakże czy nie o to chodzi w karnawale? Wybór kostiumów jest wielki. Każda pani może przebrać się w egipską królową albo wiedźmę. Dużym zainteresowaniem może pochwalić się kostium pielęgniarki. I tu zaskoczenie, ale wersji może być kilka od uwodzicielskiej siostry oddziałowej do zakrwawionej pielęgniarki wampirzycy. Kostium pielęgniarki powinien spełniać wymagania kobiety, z tego powodu wybór wydaje się być ogromny. Nawet barwy są różne. Nie zawsze powinien być to biały odcień. Przebrania Zobacz informacje na karnawał dla dorosłych oferowane są niejednokrotnie w kilku rozmiarach.
Warto wyszukać najlepszy dla siebie strój i w dzień balu oddać się niezapomnianej zabawie do białego rana. Pamiętajmy, że karnawał jest zaledwie raz w roku i następna taka okazja nie nadejdzie szybko.