sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Poszukujesz prawdziwych emocji? Escape Room to pewność świetnej zabawy

Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Niektórzy lubią w wolnej chwili pójść na rower, inni z chęcią spotkają się ze znajomymi, aby pograć w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też lubisz spędzać czas z bliskimi oraz chcesz zaproponować im nową atrakcję, wybierz Escape Room Gdynia. Co to takiego?


plakat
Author: Esperluette
Source: http://www.flickr.com
Jest to dość nowa gra, która jest coraz bardziej popularna w większości dużych miejscowości, a polega na ucieczce graczy biorących w niej udział z danego pomieszczenia. Wzięła się z wirtualnej gry, gdy należało czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed nami zadania. Dziś Escape Room to rzeczywisty pokój, do którego należy wejść, by rozwikłać zagadki i podjąć się różnych zadań, jakie umożliwią uciec z pomieszczenia nim minie czas. W Polsce powstaje coraz więcej pokoi, jakie odróżniają się od siebie swoim nastrojem i charakterem zagadek. Pokoje mogą bawić, mogą przerazić, ale przede wszystkim intrygują uczestników zabawy, którzy chcą podjąć się wyzwania oraz jako zwycięzcy ukończyć grę. Escape Room Gdynia ma wiele poziomów trudności, toteż jeżeli pierwszy raz zamierzasz wziąć udział w charakteryzowanej zabawie, wybierz pokój utworzony dla początkujących graczy. Niewątpliwie zagwarantuje ci niemało emocji oraz będziesz chciał pokonywać kolejne poziomy trudności. Escape Room może być także świetnym upominkiem, np. dla kumpla na urodziny albo dla Młodej Pary, która także przepada za niniejszymi rozrywkami i będzie dla niej rewelacyjnym oderwaniem od rzeczywistości po paru miesiącach przygotowań do ślubu - AGNES s.c..


escape room
Author: thornet_
Source: http://www.flickr.com
Aby dowiedzieć się więcej, powinieneś odwiedzić portale zrzeszające firmy tworzące wskazane pokoje, a zorientujesz się, gdzie możesz skorzystać z przedstawianego typu rozrywki oraz jakie pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwiązanie zagadek to 60 minut. Jeżeli i ty liczysz na nowe doświadczenia oraz potrzebna ci dawka emocji, Escape Room Gdynia to rozrywka dla ciebie. Zbierz grupę znajomych oraz zarezerwujcie jeden z możliwych pokoi, a na pewno wciągniecie się w tą zabawę i nie będziecie się mogli doczekać, kiedy ponownie zaczniecie w poczuciu szybko upływającego czasu rozwiązywać zagadki.

Sprawdź bez marudzenia ten wpis z witryny (http://karlhausmann.com/pl/) prezentującego pokrewne artykuły, ponieważ on niewątpliwie też jest godny Twojego zainteresowania.

Adrenalina uzależnia, wkrótce sam się o tym przekonasz - odwiedź.