sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Parę ciekawych pomysłów na akcesoria i różnego rodzaju dodatki przydatne podczas urządzania mieszkania.

Wielu osobom urządzanie mieszkania kojarzyć się będzie z kupnem mebli i sprzętów i poustawianiem całości tak, żeby jakoś wyglądało i było w miarę funkcjonalne. Jednak w rzeczywistości to jest dopiero początkiem do tego, aby było można powiedzieć, że mieszkanie rzeczywiście jest stylowo i ładnie wykończone. Przecież to dopiero najróżniejsze wykończeniowe elementy, rozmaite drobiazgi i ozdoby tworzą jedną całość.


dekoracje
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Są osoby, które lubią minimalny styl i one w zasadzie rezygnują z jakichkolwiek ozdób. Jednak zdecydowana większość chętnie otacza się najróżniejszymi gadżetami, jakie nie tylko będą ładnie wyglądać, ale też mogą być dość pożyteczne. Ilość rozmaitych akcesoriów, gadżetów i różnych drobiazgów jest ogromna, wystarczy przejrzeć propozycję sklepów oferujących takie produkty.

Zainteresowały Cię informacje narożnik duży przedstawione w tym wpisie? Bardzo miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą następnymi notkami. Oczekujemy na ocenę!

Dzięki temu można dopasować takie drobiazgi do stylistyki panującej w mieszkaniu i charakteru mebli. Mieszkanie, w jakim ktoś poświęcił trochę czasu na dobranie wszystkiego rzeczywiście robi duże wrażenie na wszystkich, którzy je odwiedzają. Kliknij i wybierz to co potrzebujesz
Do ładnie wyglądających i ciekawych drobiazgów można przykładowo zaliczyć patery szklane. W pierwszej kolejności są one naczyniami, na których podaje się różne rzeczy, czy będą to ciasta, owoce lub jakieś przekąski. Lecz jeżeli są ładnie wykonane, oryginalne, to same w sobie mogą stanowić przepiękny element do dekoracji.


patera szklana
Source: pixabay.com
Patery często wykonuje się z barwnego szkła z oryginalnymi motywami, postawienie takiego naczynia na stole czy szafce i wypełnienie jakimiś ciekawymi drobiazgami na pewno sprawi, że wnętrze będzie wyglądać dużo ładniej. Chcesz pewnie ujrzeć więcej?
Z kolei osobom lubiącym przyozdabiać swój dom różnymi obrazami można polecić zdjęcia na płótnie. Ta nowa, od paru lat używana technika pozwala na to, żeby na tradycyjnym malarskim płótnie wydrukować każde zdjęcie.W tych paterach nie sposób się nie zakochać! Dzięki temu całość wyglądać będzie jak prawdziwy obraz, z odpowiednią fakturą, a jednocześnie da się wydrukować wszystko co się zechce, czy reprodukcję jakiegoś obrazu czy coś własnego.