sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

E-papieros – chwilowa moda czy nowość, jaka zda egzamin. Zalety elektronicznych papierosów

Nagle zapanowała u nas moda na elektroniczne papierosy. Ciągle dyskutuje się na ten temat, czy są lepsze (ponieważ mniej toksyczne) od tytoniowych papierosów, lecz mimo krótkiej obecności na rynku i tej niewiedzy, e-papierosy z dnia na dzień zdobywają nowych zwolenników.


hotel
Vitalic
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
W dużej mierze elektroniczne papierosy mają sporo zwolenników, ponieważ nie wydzielają gryzącego dymu i toksycznych substancji, jedynie parę wodną. Aby zakurzyć e-fajkę nie trzeba opuszczać budynku. Wygoda palaczy polega również na tym, iż dozuje się płyn o konkretnej ilości nikotyny, więc możemy samodzielnie określać jej ilość. Co więcej liquidy mają spory wybór zapachów. Bateria do e papierosa jest naładowana bardzo szybko, w przypadku problemów w każdym momencie możemy ją zmienić, kupując na przykład przez internet lub kupując w sieci sklepów stacjonarnych. Jeżeli chodzi o e papierosy sklep Warszawa ma niejeden. Jest ich wiele w centrach handlowych w formie małych stoisk w pasażu. Dostępne obecnie modele mają dość ciekawe kształty i kolory – część jest nawet dedykowana wyłącznie płci pięknej. Gdy ciekawi nas propozycja e papierosy sklep Warszawa nas nie zawiedzie – wybór będzie tutaj spory. Przedziały cenowe również są duże – każdy znajdzie coś na własną kieszeń. Osoby, jakie walczą z rzucaniem palenia, mogą kupić bardziej wydajne e-papierosy - przejdź do .


Gdy mowa o e-papierosach warto rozejrzeć się wśród zestawów. Zwłaszcza tym faktem, czy w zestawie jest bateria do e papierosa, ładowarka i liquidy. Pozostałe gadżety chyba nie będą nam niezbędne, chyba że ktoś chce nosić swój elektroniczny papieros na smyczy lub mieć wiele baterii zmieniających wygląd e-papierosa.