sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Uwielbiasz adrenalinę i kochasz wysiłek fizyczny? Rozpocznij szkolenie na paralotnie już dziś

sporty ekstremalne cieszą się niesamowitym popytem, nie tylko pośród studentów, którzy miłują adrenalinę. Szkoły latania odwiedza gro ludzi w średnim wieku, którzy pragną czuć jakiegoś rodzaju wolność oraz swobodę.


Jeżeli zaliczasz się do tych ludzi to nic na stoi na przeszkodzie, by zrobić kurs na paralotnie, który pozwoli nam na samodzielne latanie.
smartfon
Author: USAG- Humphreys
Source: http://www.flickr.com


Nieomalże w każdym dużym mieście mieści się fachowa szkoła latania, gdzie wykwalifikowana załoga przeprowadzi z nami szkolenie, po zrealizowaniu jakiego dostaniemy certyfikat (o ile oczywiście zdamy egzamin końcowy). W większości przypadków szkolenie składa się z paru etapów, które pozwalają nam na poszerzenie swoich zdolności. Podstawowy jest pierwszy etap, gdzie zapoznamy się z budową urządzenia, startowaniem, przyziemianiem , a także samym lotem. Brzmi to łatwo, natomiast jest to cięższe, niż teraz nam się wydaje. Dzisiaj paragliding dla licznych osób jest formą rekreacji i sposobem na oderwanie się od rzeczywistości. Osoby zaciekawione takim szkoleniem muszą zdać sobie sprawę z tego, że nie jest to, aż tak kosztowne jak mogłoby się zdawać. Zasadniczy kurs kosztuje na ogół ponad 1000 zł, co tak właściwie nie jest mamucim wydatkiem. Jeżeli po skończeniu pierwszego etapu, w jakim uzyskamy zezwolenie na latanie nizinne, możemy oczywiście zacząć kolejny etap, gdzie nauczymy się latać na terenach górskich.
Paralotniarstwo to niezmiernie atrakcyjny i wciągający sport, jeżeli zainteresował Cię ten temat to poszukaj szkoły latania we własnym mieście, czy też swoje okolicy - na bank uda Ci się jakąś wyszukać.