sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Szukasz niebanalnych rozrywek? Jeśli lubisz się bać, Trójmiasto zapewne zaoferuje coś dla ciebie

Ludzie wciąż poszukują ciekawych oraz nieszablonowych atrakcji. Ostatnio znacznym powodzeniem mogą pochwalić się się miejsca znane jako opuszczone. Atmosfera niczym z filmu grozy podoba się wielu osobom, zatem czasem ważą się one na zwiedzanie takich budynków.


wakacje - panorama
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com


Można je napotkać także w Trójmieście.
Dla mocnych wrażeń - wizyta w opuszczonych obiektach


W Polsce nie brak opuszczonych miejsc, nad którymi unosi się szczególna atmosfera. W wypadku, gdy chce się ujrzeć opuszczony szpital gdańsk będzie do tego doskonałym miejscem, bo w mieście jest zlokalizowany właśnie taki obiekt. Sporo osób gustuje w podobnych rozrywkach, są to przede wszystkim amatorzy filmów z gatunku horroru, jak również osoby, które fachowo zajmują się eksplorowaniem takich obiektów. Odwiedzenie takiego budynku z pewnością jest niepowtarzalnym, emocjonującym przeżyciem. Ta rozrywka przypadnie do gustu tylko osobom o rzeczywiście mocnych nerwach!


Domowe dokumenty pod ręką!
Author: mBox
Source: mBox


Nie poszło po twojej myśli? Nie szkodzi, istnieją inne miejsca z dreszczykiem!


Opuszczone miejsca są niezwykle ciekawe, lecz najczęściej dostęp do nich jest utrudniony, bo są zabezpieczone przez wejściem człowieka. Pomyślnie istnieją obiekty, które świetnie je zastąpią. Tego typu obiektami są przykładowo escape room gdańsk (nasz newsletter https://www.magnumarena.pl/) to miasto, w którym takie rozrywki napotkamy bez żadnego problemu. Rozgrywka bazuje na tym, że należy znaleźć rozwiązanie zagadki pozwalającej opuścić zamknięty obiekt.


W środku czekają różne zagrożenia. Na wizytę w rzeczonym escape roomie najlepiej zdecydować się w otoczeniu najlepszych znajomych. Wówczas zabawa z pewnością będzie przednia.