sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Od zawsze była w Tobie ochota ozdabiania różnorodnych rzeczy

Już jako maluch z pasją dekorowałeś meble w swoim pokoju różnymi malunkami, co nie za każdym razem spotykało się z uznaniem ze strony rodziców.


zainteresowania


Jasne że te Twoje pierwsze dekoracje nie miały nic wspólnego z prawdziwą sztuką dekoracji i prawdopodobnie nie nadawały przedmiotom uroku, ale z czasem tę technikę mocno dopiąłeś na ostatni guzik.


blog


W teraźniejszym czasie możesz się pochwalić wieloma pięknymi pracami, które wreszcie zdobyły uznanie innych, a Twoja pasja stale każe Ci szukać innowacyjnych metod dekoracji? To świetnie się składa, gdyż w teraźniejszym czasie sztuka ozdabiania przeżywa prawdziwy renesans zainteresowania. - bo tak się ją określa to nic innego jak technika zdobienia przedmiotów z drewna, porcelany lub nawet szkła. Co niezwykle ważne, nie ma potrzeby posiadać do tego jakiś określonych umiejętności, ponieważ do zdobienia metodą decoupage starczą gotowe szablony. Są to specjalne papiery bądź również serwetki. Dzięki nim w prosty sposób nadasz nowiusieńki niecodzienny wygląd niejednemu przedmiotowi. sztuka decoupage daje naprawdę nieograniczone możliwości i bezwzględnie jesteś zmuszony tego popróbować.

Pasjonuje Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (www.ocelio.pl/pl/c/Napoje-Owsiane/41) innego tego rodzaju artykułu - on także jest warty zainteresowania.

Odwiedź najbliższy sklep z artykułami plastycznymi, a osobiście przekonasz się, jak łatwe i fascynujące okaże się to zajęcie.
W takim sklepie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, a nowoczesne i stylowe wzory do ozdabiania metodą decoupage okażą się dla Ciebie wielką inspiracją do dalszego działania.


Obudź na nowo swoją pasję do dekoracji. Odśwież stary już przedmiot tym sposobem i podaruj komuś, a zobaczysz uznanie w jego oczach.