sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Kategorie gier dla miłośników takiego rodzaju rozrywki

W erze Internetu, gry to jedna z ważniejszych kategorii, z powodu której większość osób używa z łącza. Wraz z upływem lat miłośników grania w różnych kategoriach wiekowych przybywa, podobnie jak i gier, które każdy może zarówno zakupić, jak i spróbować swych sił online.


Jedną z gier dostępnych w Internecie jest Pirate Storm, która kradnie gusta wszystkich – zwłaszcza miłośników żeglarstwa i nieco bardziej fantastycznych części – piratów i potworów.
sport - perspektywa
Author: Jared Hersch
Source: http://www.flickr.com


Gra to przede wszystkim walka ze wspomnianymi wcześniej maszkarami i bezuczuciowymi kapitanami walczących po ciemnej stronie mocy. Warto jednak wspomnieć, iż na morzu nie zabraknie również innych graczy.

Jeżeli opisywany temat Cię interesuje oraz szukasz więcej danych, to po przejściu do wpisu (https://www.flypix.pl/filmy-korporacyjne-warszawa/) znajdziesz ich wiele - będą one zbliżone tematycznie, ale tak samo ciekawe.

W grze Pirate Storm należy wypełniać stawiane przed graczami zadania, jak również bronić własny statek i załogę przed atakującymi wrogami. Głównym zadaniem jest kolekcjonowanie spotkanych skarbów oraz dodatkowo zatapianie statków innych piratów. Jest to niesamowita przygoda o charakterze survivalowym. Na samym początku gracz ma za zadanie – wraz ze swą załogą – wyeliminować przeszkody w postaci stworów, a później stoczyć walki, by wzbić się na wyżyny i pozostać legendą morza. Wraz z kolejnymi etapami, trudność gry wzrasta, jednak także i zabawa jest większa.


gry wyścigi
Author: mrgreen09
Source: http://www.flickr.com


Pośród gier można znaleźć także coś dla miłośników motorsportu i walki na torze. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi są jedną z kategorii, która ma grono fanów.
Pisk opon, warkot silników i rywalizacja na torach, bądź ulicach to niesamowita szansa na wczucie się w rolę kierowcy wyścigowego. Wiele z nich oferuje niezapomniane emocje, jak również – grafikę zbliżoną do pprawdziwych wyścigów rodem z F1, bądź innych popularnych serii, które są cenione przez tysiące kibiców.