sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Już jako maluch pieczołowicie kolekcjonowałeś wszelkie monety

Krajowe, pochodzące z zagranicy, okolicznościowe lub zupełnie te zwyczajne, które były w tym czasie w obiegu. Do dnia dzisiejszego wspominasz, jak o niektóre z nich musiałeś zabiegać i jak dużo wymagały niezłomności i samozaparcia, by je zdobyć?


Po latach niewątpliwie z rozczuleniem wspominasz tę swoją ogromną pasję i sam sobie się dziwisz, jak upływające lata potrafią dużo zmienić w człowieku.
Dawny zapał w którymś momencie osłabł, a teraz coraz częściej myślisz o tym, czy po prostu nie sprzedać komuś tej całej swojej numizmatycznej kolekcji? Jeżeli zdajesz sobie z tego sprawę, że w zasadzie już dawno z tego wyrosłeś, warto zrobić z niej jakiś użytek. Być może w swojej kolekcji posiadasz jakąś prawdziwą perełkę, która okaże się całkiem dużej wartości monetą? Jeśli tylko jesteś przekonany, iż czas na to rozstanie z pasją nadszedł, rozejrzyj się , czy jest gdzieś w okolicy skup monet . Być może okaże się, że znajduje się ich naprawdę niemało. Przeszukaj też internet, bo w sieci bardzo wielu pasjonatów poszukuje swoich wymarzonych monet. Należy też odwiedzić w okolicy każdy jeden skup monet - wtedy będziesz miał jasną sytuację, która propozycja okaże się dla Ciebie najkorzystniejsza. Miej na uwadze, że numizmatyka nadal jest konikiem bardzo dużej liczby osób, a skoro Ty już z niej wyrosłeś, odsprzedaj kolekcję. Dzięki temu będziesz miał środki, które pozwolą Ci realizować nowe pasje, bo niewątpliwie z wiekiem odkryłeś w sobie inne zainteresowania.


Rodzimy Kościół Polski
Author: Dafi
Source: Dafi


Niemowlak i jego zabawki
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Nic nie musi trwać wiecznie tym bardziej hobby.
Warto jednak, aby pieczołowicie zbieraną kolekcję oddać w ręce następnego hobbysty, a że można dzięki temu coś zarobić, to przecież nie jest nic złego. Może gdzieś ktoś dokładnie o takich monetach jakie Ty posiadasz od dawna marzył.