sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Gdzie na narty zimą? Opis ciekawych kierunków, które na pewno warte są uwagi

Coraz więcej z nas pragnie wyjechać na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpoczynku, relaksu, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności i rozrywki. Trzeba ponadto podkreślić, że nasze społeczeństwo bogaci się, coraz więcej ludzi jest w stanie pozwolić sobie na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry, ale także zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym przede wszystkim dowiecie się z niniejszego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy ogień weźmy Polskę. Tu niezmiennie króluje Zakopane oraz okolice. Dużo tras narciarskich, góralski folklor, pyszna i charakterystyczna kuchnia oraz wielka liczba różnego rodzaju atrakcji sprawia, że rodacy chyba najczęściej wybierają Tatry na narty czy snowboard. Trudno się im dziwić, ten kierunek jest przecież popularny od dawna. Coraz więcej sympatii zyskują także Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe. Niewątpliwym liderem wzrostu popularności podczas zimowych wakacji są jednakże Bieszczady. Okolice Wetliny, Ustrzyk przeżywają ogromne oblężenie zimą i jest to wiadome ze względu na wyjątkowość tych gór oraz niesamowicie piękne widoki oraz panujący tam klimat.

Z kolei jeśli chodzi o zagranicę to sporą popularność w ciągu ostatnich dwóch lat zdobywa Gruzja. Nadal nie odkryta kraina zachęca unikalną gościnnością, a co więcej ogromnym folklorem. Tanie wyjazdy na narty jedynie do Gruzji! Nie ma się co dziwić, to jednak o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, iż jest sposobność polecenia tam tanimi liniami lotniczymi z Katowic czy Warszawy, to coraz więcej Polaków decyduje się na tego rodzaju formę spędzania wolnego czasu nie tylko w czasie lata ale także zimą.


Gruzja ma coraz lepsze zaplecze narciarskie i należy o tym wiedzieć. Nie warto brać nawet prywatnego sprzętu, w Gruzji można wszystko wypożyczyć w naprawdę dobrej cenie. Należy też dodać, że ciągle wiele osób decyduje się na Alpy, wybiera takie kraje jak Niemcy, Włochy oraz Francja.

Kliknij ten odsyłacz i zobacz w treści (http://www.jadenapodlasie.pl/oferty/noclegi/domki) opublikowany w tamtym miejscu tekst. Są tam inne tego rodzaju wiadomości. One też analizują tę kwestię.

Tam na 100% jest najlepsza jakość stoków i całe zaplecze narciarskie lecz niestety musimy liczyć się z ogromnymi wydatkami, dlatego na wyjazdy w te strony świata mogą sobie pozwolić wyłącznie osoby z naprawdę grubym portfelem.