sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Uwielbiasz rozrywkę z adrenaliną? Sprawdź, co możesz wybrać, by twoje serce szybciej zabiło

Każdy człowiek jest inny, dlatego jednym wystarczy wypoczynek z książką w ręku, najlepiej pod palmami i z niesamowitym widokiem na morze, inni natomiast potrzebują wyzwań podnoszących ciśnienie krwi, takich, które będą pamiętać na długo. Współcześnie coraz więcej firm oferuje tego rodzaju rozrywki, z jakich każdy niewątpliwie znajdzie coś dla siebie.
Jednym z idealnych pomysłów jest off road - nade wszystko dla miłośników jazdy terenowej. To możliwość jazdy po wymagającej, pełnej różnych utrudnień trasie, w specjalnie przygotowanym do tego samochodzie terenowym. Można jeździć po zwykłej szosie, piasku, błocie oraz wodzie, kamieniach lub po lesie wśród głębokich traw. Jeżeli masz już jakąkolwiek praktykę, możesz wystartować w organizowanych wyścigach, jakie przyniosą ci kolejne wrażenia. Firmy oferujące możliwość skorzystania z tego typu sportu, oferują auta i trasy, na jakich można się faktycznie wyszaleć.
zbliżenie na balon
Author: www.cobude.sk
Source: http://www.flickr.com
Na fanów rozrywki powietrznej czeka z kolei lot paralotnią. To znacznie mniej bezpieczna rozrywka, jednakże daje również niemałą porcję emocji, szczególnie gdy lecisz pod chmurami, zaś skrzydła nad twoją głową mocno trzepocą. Nie każdy wytrzyma ten poziom adrenaliny, przede wszystkim, jeśli ma problem z lękiem wysokości, więc upewnijmy się czy na pewno jesteśmy gotowi na tego rodzaju atrakcje, aby nad ziemią nie okazało się, iż musimy jak najszybciej wylądować. Lot paralotnią jest bez wątpienia niezwykłą przygodą, w którą można zabrać nawet ukochaną osobę, aby wspólnie poszybować pod niebem. Z podniebnych atrakcji możesz również zdecydować się na lot balonem, nie zapominając o tym, iż musi organizować go certyfikowana firma. Dobrze jest bowiem zadbać o swoje bezpieczeństwo, gdyż będziemy wysoko w górze, więc nie możemy lecieć z pierwszą lepszą osobą proponującą takie doznania. Lot balonem pozwoli na cieszenie się wyjątkowymi widokami, które nie byłyby dla nas dostępne, gdybyśmy pozostali na ziemi.Jeśli i ty lubisz wysoki poziom adrenaliny, emocje oraz szalone doznania, już wiesz, co możesz wybrać, by zagwarantować sobie dawkę pożądanych wrażeń. W związku z tym – zbierz ekipę i ruszaj do zabawy, a bez wątpienia nie będziesz żałować i zechcesz powtórzyć to jeszcze co najmniej kilka razy.