sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Fajne i równocześnie idealnie spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

To całkiem naturalne, iż gdy mamy nowe urządzenie, nie tylko cieszymy się ich możliwościami, ale też dbamy o nie i staramy się, żeby ich nie zrzucić, nie zarysować i nie uszkodzić. Jak najłatwiej ochronić je przed zarysowaniami? Nabyć funkcjonalne etui.

Urządzenia przenośne, jak smartfony czy laptopy – jak sama nazwa wskazuje – są po to, żeby korzystać z nich wszędzie.

Zajrzyj do opisu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem oraz czytaj tu (https://lampomat.pl/lampy-orlicki-design) na ów temat, który na pewno Cię zainteresował. Nie czekaj!

By robić to bezpiecznie, należy nabyć coś, co ułatwi przemieszczanie się z nimi i w razie wypadku złagodzi upadek i ochroni przed za niską czy zbyt wysoką temperaturą (co ma szkodliwe działanie na baterię). LG Magna etui albo inny model dobrego futerału często równocześnie ułatwia korzystanie z urządzeń przenośnych - w sklepie. Całkiem niezłym zabezpieczeniem przed zarysowaniem smartfona, które możemy od ręki kupić, jest specjalna folia na przód i na tył. Folia ochronna niestety nie ochroni naszego telefonu przed silniejszymi uderzeniami, których efektem mogą być np. wgniecenia - obudowa LG Leon 4G LTE.etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W tym celu dobrze jest rozejrzeć się za specjalnym etui, które będą szczelnie osłaniać smartfon, ale wycięcia (przykładowo na obiektyw aparatu) będą ułatwiały używanie go. Teraz na smartfon możemy kupić wiele nakładek. LG Magna etui sprawdzi się idealnie, ponieważ ochrania znaczną część telefonu, dobrze go przy tym ochraniając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to stosunkowo drogi smartfon, dlatego mocne zabezpieczenie jest wręcz wskazane - szeroki wybór.

Opublikowany się w innym tego typu portalu wpis bez dwóch zdań również Cię zainteresuje - to ważny tekst mówiący o prezentowanej sprawie.

Dodatkowo dobrze wiedzieć, iż w internecie zdradzono pomysły nowego patentu marki Apple, jaki ma zabezpieczać ekran iPhone'a i innych sprzętów mobilnych przed rozbiciem. Idea ta opiera się o specjalny amortyzator-poduszkę, umieszczony pomiędzy ekranem a obudową urządzenia. Ale dopóki patent nie jest powszechnie stosowany, stosujmy etui Apple iPhone 6.

Tanim sposobem na ochronę są gumowe osłony. Ciasno przylegają do telefonu, ale wkłada się je tylko na boki obudowy. Istotne jest, by dopasować je konkretnie do posiadanego smartfona, aby były dostosowane do rozkładu klawiszy i gniazdek. Etui z silikonu, czyli „plecki”, również zagwarantuje bezpieczeństwo, bo ochrania cała jedną stronę, a do tego – tak jak bumpery – sprawia, iż lepiej leżą w dłoni i nie wyślizgują się.