sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jeśli nie zaplanowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o konkretnym wypoczynku – ulokuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Wielkimi krokami idą wakacje Nadciągają te lepsze – upalne momenty. Każdy z Nas już rozmyśla o długooczekiwanym relaksie. Młodsi czekają na koniec szkoły. W każdej wolnej chwili, wyobrażasz sobie swoją osobę razem z rodziną na łonie natury, daleko od cywilizacji i przytłaczającej rzeczywistości. Jeśli nie cierpisz siedzieć bezczynnie na plaży i wolisz czynny wypoczynek – wyjedź na wczasy w górach.


Giewont - Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Południowa część krajowa, bogata jest w liczne pasma górskie, wspaniałe krajobrazy i rozmaite szlaki. Nie jesteś zmuszony jeździć poza granicę, aby nacieszyć się świeżym, sterylnym powietrzem i uzdrawiającym klimatem. Rekreacja w polskich górach jest doskonale rozrośnięta. Niezależnie, które tereny chcesz zobaczyć – czeka Cię tam mnóstwo propozycji, zakwaterowania, pożyczania sprzętów, letnich rozrywek i innych. Góry pełne są niesamowitych miejsc.
Szczyty Tatr
Author: Samuel Kimlicka
Source: http://www.flickr.com
To nie tylko nietknięte, zielone tereny. Jest możliwość zobaczyć sporo potajemnych, nieznanych dotąd kątów.

Czy na tej stronie www wyszukałeś wszystkie potrzebne wiadomości? Jeżeli odczuwasz brak, to zapraszamy na kolejną. Kliknij w podany link i już.

W miejscowościach na wzgórzach, lokują się zamki, tunele, mosty zwodzone, ruiny i pozostałości fortyfikacji, pieczary. W stanicach na wysokościach pracują wykwalifikowani piloci, którzy dobrze znają te tereny i dopomogą odkryć ciekawe kąty.

Bez względu na to, czy jedziesz na wczasy w górach (Gościna u Maryny - komfortowy wypoczynek w samym sercu Tatr) oferowane przez biuro podróży, czy samodzielnie aranżujesz wspólną podróż - jeżeli uwielbiasz chodzić, możesz wykorzystać swój sportowy zmysł i spróbować wspinania, wyczynowych wycieczek rowerowych po szlakach, skoków z mostów i innych specjalnych dyscyplin. W bacówkach i ośrodkach działają wypożyczalnie akcesorium. Nie braknie także regionalnych, nastrojowych nocy z gitarą, czy schadzek turystycznych w nocnych knajpach. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzieci mają możliwość skorzystać z punktów linowych, torów przeszkód, terenów rozrywki i innych. W górach, nie ma czasu na nudę i siedzenie w miejscu. Jeśli uwielbiasz długie wędrówki i wszelkie dary górskiej natury – warto wybrać się właśnie tam na tegoroczne wakacje.