sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Świat najświeższych konsoli, wciągających gier strategicznych powoli zaczyna nudzić zatwardziałych nawet graczy. A co powiecie na wyjście z tego wirtualnego świata i podobną zabawę w realu?

Nieprawdopodobne? Czemu nie. Jeśli taka odskocznia z ogromną dawką adrenaliny właśnie Tobie pomaga się najdoskonalej odstresować masz taką możliwość.
film
Author: Gonzalo[R]
Source: http://www.flickr.com


Dzieci na trampolinie
Author: Jeromy Shepherd
Source: http://www.flickr.com


morze
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Na potrzeby takich zagorzałych graczy sporządzono pokoje typu escaperoom . Są to pomieszczenia rozdzielone tematycznie, by każdy był w stanie brać udział w tym, co w największym stopniu go pociąga i aby każdy jeden raz miał możliwość wykryć coś innego. Cała zabawa polega na przemieszczeniu gry do realu. Wchodzisz do takiego pomieszczenia i masz kilkadziesiąt minut, aby się z niego wydostać. Oczywiście , aby to uzyskać trzeba wykazać się nie tylko racjonalnym myśleniem ale i umiejętnością. Czas leci, jesteś monitorowany i nie używając siły tylko głowy jesteś zobowiązany podjąć wyzwanie. Nerwy są napięte do granic możliwości.

Trzeba dodać, iż wejście nie znaczy, że za każdym razem go opuścisz. Gdy przegrasz, wypuścić może wyłącznie członek obsługi i w stosunku od twojego życzenia może przekazać informacji, co wykonałeś niewłaściwie. Zainteresowany? Nie wiesz gdzie poszukiwać takich zabaw? Taki escaperoom Gdynia oferuje już od jakiegoś czasu i liczba zainteresowanych cały czas przybywa. Jeśli też masz ochotę zasmakować i odwiedzić taki escaperoom Gdynia jest jedyna którą należy odwiedzić .
To zabawa faktycznie na miarę naszych czasów, a pokoje typu escaperoom podbijają rekordy sławy.


Jeżeli więc gry na konsolach nie dostarczają ci już epinefryny spróbuj takiej zabawy. Emocje masz zagwarantowane.