sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Charakterystyka nowego ciekawego pokolenia artystów

Natalia Siebiuła to jedna z szalenie zdobnych polskich projektantek młodego pokolenia. Aktualnie pracuje ona nad ugruntowaniem swojej pozycji w przestrzeni modowej. Projektuje ona ubrania, które są zespoleniem efektownej nowoczesności jak również użyteczności. W swojej pracy nie kieruje się wielkim przepychem, dlatego też jej ubrania nie są przerysowane jak również i ekstrawaganckie. Dla Siebuły moda ma być tylko elementem, który będzie swoistym dodatkiem dla osobowości. Ma ją eksponować, a nie jak widzimy to w bardzo wielu kreacjach tworzyć.


Author: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swoje inspiracje czerpie z bliskiego otoczenia, w którym codziennie egzystuje. Na przykład ogromnym natchnieniem dla niej jest obserwowanie miasta w przeróżnych porach dnia i nocy. Ludzie w przeróżnych godzinach mają zupełnie inne oblicza, pojawiają się widoczne różnice w ich zachowaniach jak również ubieraniu się. Jej projekty czerpią bardzo wiele także z dźwięków jak również muzyki. Według niej moda musi mieć odniesienie do muzyki. Tylko w chwili, gdy w pełni pasują do siebie możemy powiedzieć o tym, że mamy do czynienia z pełnią harmonią. Jak mówi sama artystka najważniejsze w jej pracy jest to, by być zdolnym do refleksji na codziennym życiem. Jedynie pod wpływem takowych emocji realne jest stworzenie czegoś wyjątkowego.

Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński
Author: P. Gamdzyk
Source: Kostrzewa
Anna Ławska z kolei jest jedną z najbardziej uzdolnionych twórców biżuterii, jaka pojawiła się ostatnimi czasy na naszym rynku. Jej biżuteria wyróżnia się dużymi walorami estetycznymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie wpływa na klasę jak również trwałość tworzonych przez nią produktów. Wiele kobiet pragnie mieć do dyspozycji dodatki wchodzące w skład jej kolekcji, bowiem Ławska olbrzymią uwagę przywiązuje do unikatowego wzornictwa, które odróżnia ją od pozostałych projektantów.

Jeśli chciałbyś przekazać komuś informacje na przedstawiany temat, to wejdź na link oraz pokaż szczegóły odnoszące się do tego problemu - na pewno go zaciekawią.

Jej kolekcjie biżuterii opierają się głównie na elementach graficznych, które cechują się sporą delikatnością.

To właśnie takie połączenie spowodowało, iż mamy tutaj do czynienia z projektantką, która szybko zyskała sobie uznanie bardzo wymagających klientek, które są w stanie wydać mnóstwo pieniędzy, ażeby tylko mieć naszyjnik czy też bransoletkę, która jest przez nią wymyślona jak i zrobiona.