sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób znaleźć dużo tańsze gry na konsole?

Kto nie uwielbiałby grania na konsoli? Ostatnio dostrzec nawet nietrudno coraz większą liczbę kobiet, które na przykład ze swoimi mężczyznami całymi dniami grywają w różnego rodzaju gry. Cóż, bardzo duże gratulacje dla facetów, którzy mają takie kobiety - to prawdziwy skarb! Jednakowoż jeżeli nawet para graczy generalnie nie ma za wielu środków finansowych na gierki, skąd sfinansować własne hobby? W końcu sytuacja finansowa przeciętnego polskiego gracza nie jest najlepsza.
Na szczęście gry na Xbox 360 raczej nie muszą być bardzo drogie!

konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Świetna wiadomość dla najzupełniej niepoinformowanych graczy - strzałem w dziesiątkę jest rozglądanie się za gierkami konsolowymi w takich miejscach, gdzie to najzwyczajniej sprzedawane są dużo korzystniejsze cenowo gierki. Świetnym wyjściem jest choćby to by porozglądać się za gierkami na konsole na różnego rodzaju aukcjach. Zapewne większość osób wie, że generalnie nie ma żadnego ryzyka, jeśli w rachubę wchodzi robienie zakupów na aukcjach internetowych.Oczywiście można się na coś naciąć, lecz jeśli nie podchodzimy do szukania fajnych gierek niejako po macoszemu, zapewne nie zdołamy dostrzec najmniejszych problemów. To mit, że jeżeli kupimy grę na aukcji, to zapewne uzyskamy takową po długim czasie oczekiwania. A na dodatek ta gierka będzie po prostu zarysowana. Bez przesady! Nie jest trudno o Gry na Playstation 3, chociaż nie chodzi wyłącznie o tę konsolę, które pod naprawdę każdym względem są fantastyczne. To powinno ucieszyć graczy z nieco biedniejszych społeczeństw. W końcu niezależnie od kraju pochodzenia, każdy uwielbia grać.

Zresztą nawet jeżeli nie bardzo interesują nas takie używane gry, i tak moglibyśmy zakupić na aukcjach internetowych, choć także w sklepie, dużo tańszych tytułów (ja mogę polecić takie jak tu: ). Do tego, czasami są organizowane wielkie wyprzedaże, na przykład w marketowych koszach nietrudno o dużo fantastycznych gierek, które na całe szczęście są całkiem tanie. A więc ta osoba, która myśli, iż w żadnym wypadku nie można kupić taniej gier na konsole jest w sporym błędzie. Tak właśnie jest!