sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Zima nie jest taka okropna, jak się wydaje. Możemy wtedy naprawdę dobrze zaplanować czas

Zima wcale nie jest taka straszna, nie demonizujmy jej. Słynie z wielu zalet, o których warto nie zapominać. Pomoże to nam ją przetrwać, a także cieszyć się nią, jakby na przekór przekonaniu, że tylko dzieci radują się na jej przyjście. Co prawda, wiele przyjemności podczas zimy, to te, które pamiętamy z dzieciństwa, bo w dorosłym życiu to już wiadomo: utrudnienia na drogach, poranne skrobanie szyb, dokuczająca niska temperatura i zaspy.

sporty zimowe
Author: Gavin Craigie
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na wszystko, możemy zmienić swój sposób myślenia. Jest kilka sposobów.

Pierwszym z nich będzie propozycja spróbowania sportów zimowych, jak narciarstwo czy snowboard, ale warto o tym pomyśleć. To naprawdę wspaniały sposób, na ciekawe spędzenie zimowego czasu i jednocześnie aktywnie. Jazda na nartach czy na snowboardzie jest łatwiejsza niż się wydaje. Trzeba spróbować swoich sił, żeby samemu się przekonać. Na pewno jacyś nasi znajomi uprawiają te sporty, więc może warto wyjechać z nimi na stok i spróbować. Jeśli jednak pozostaje to poza kręgiem naszych możliwości to nic straconego, gdyż możemy się zapisać na jakiś kurs. To naprawdę świetny sposób na szybkie nauczenie się tych sportów.

Nie jesteśmy przekonani co do wspomnianych sportów? Jeśli nie, to powinniśmy spróbować zimowych zabaw. Pomysłów jest mnóstwo, że można tu wspomnieć tylko kilka. Lepienie bałwana to rozrywka, którą każdy z nas pamięta z dziecinnych lat. Najlepiej robić to z kimś, wtedy zabawa jest najlepsza.
narty
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Tworzenie lodowego domku to także wspaniały, acz bardziej ambitny plan. Warto spróbować. Wspaniałą zabawę zapewni kulig. Nie myśl jednak, że z tego powodu musisz szykować się w daleką podróż. Jego organizacja może się odbyć w miejscu swojego zamieszkania na przykład w Warszawie - .