sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu gra ucieczka z pokoju zyskuje powodzenie wśród nastolatków.

Każdy miłośnik gier komputerowych, zaczynając granie w niejaki sposób identyfikuje się z osobą.

W sektorze jest wiele udostępnionych gier od tych logicznych, zręcznościowych po gry typu rpg. Tymczasem ostatnim z najciekawszych oraz najpopularniejszych rodzai gier jest projekt ucieczka z pokoju.
Posiadają one różne poziomy, są te łatwe – dla początkujących graczy, średnio-trudne, jakie stanowią wyzwanie dla graczy,którzy już odwiedzili kilka pokoi a także te trudne, które niekiedy są nie lada wyzwaniem wśród graczy zaawansowanych. Podczas, gdy na rynek wchodzi nowa gra chcemy ją sprawdzić. Zbadać o co w niej chodzi, na czym polega.

Zamek do drzwi
Author: Marie Buyens
Source: http://www.flickr.com
W internecie poszukujemy wiadomości o grze. Zazwyczaj tym się kierujemy, co pozwala nam ocenić, czy jest godna uwagi czy tez nie. Aktualnie gra ucieczka z pokoju stała się hitem wśród gier. Koncept ten rozpoznawany jest pod polską nazwą: ucieczka z pokoju, gra opierająca się na tym, żeby w jak najszybszym czasie wydostać się z pokoju. Tutaj zobaczysz więcej: (Tutaj) Projekt zaistniał na podstawie gier sieciowych o nazwie exit the room. Pomysł przekazania wirtualnej gry do świata współczesnego wdrożyli Amerykanie następnie Japończycy. Pierwszy tego typu pokój powstał w USA w Kalifornii w roku 2005 i szybko zyskał sławę. Aktualnie takiego typu pokoje są udostępnione w większości państw.

Jeżeli interesuje Cię omawiany artykuł oraz masz ochotę zgłębić więcej na ten wątek, to niewątpliwie pomocny artykuł okaże się tutaj niezwykle pomocny.

Pierwsze pokoje w Polsce zaistniały w 2014 roku we Wrocławiu. Teraz w kraju można zagrać w ponad 100 pokojach w 13 miastach w całym kraju. Tymczasem kolejne pokoje powstają jak grzyby po deszczu, ponieważ zainteresowanie tą rozrywką z dnia na dzień wzrasta. Wzory na temat pokoju są różnorodne, zagadki szpiegowskie: pokoje sherlocka Holmesa czy pokój Einsteina, pokoje wzorowane na miejsca trudno dostępne: schron bankowy, garaż czy siedzibę Adolfa Hitlera. Inspiracji na motywy jest bardzo wiele, ale głównie chodzi o to jakie zagadki i łamigłówki twórcy wymyślą. Autor:

Surowe ściany pokoju
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Podsumowując: gra aktualnie zrobiła się popularna i dzięki temu mamy wystarczająco dużo pokoi do użytku.
Istotnymi zasadami gry jest to, by jak najszybciej rozwiązać wszystkie zagadki i łamigłówki w pokoju po czym opuścić pokój. Jeśli zaciekawisz się takiego rodzaju rozrywkami zbadaj czy w Twoim mieście nie ma już dostępnej gry: ucieczka z pokoju.